Apple iPhone ekrano stiklo keitimas

Patogus ir greitas Apple iPhone stiklo keitimas Vilniuje. Mes esame visuomet pasirengę Jums padėti, kai reikia atlikti mobilaus įrenginio taisymą. Mūsų telefonų taisykla pasižymi greitumu ir tuo, kad galime atvykti į Jūsų nurodytą vietą. iPhone ekrano stiklo keitimo trukmė – 2 d.d.

iphone stiklo keitimas
Rezervuoti laiką
Modelis Kaina
iPhone 8 50 €
iPhone 8 Plus 60 €
iPhone X 80 €
iPhone Xs 80 €
iPhone Xs Max 95 €
iPhone Xr 80 €
iPhone  SE 2 80 €
iPhone  11 100 €
iPhone 11 Pro 140 €
iPhone 11 Pro Max 150 €
iPhone 12/Pro 160 €
iPhone 12 Pro Max 180 €
iPhone 13/Pro 230 €
iPhone 13 Pro Max 240 €
iPhone 14/Pro 230 €
iPhone 14 Pro Max 240 €
iPhone 14/ 14 Plus 220 €
iPhone 15 Pro 350 €
iPhone 15 Pro Max 350 €

Tikrai taip, mes ne tik atvažiuosime paimti Jūsų įrenginio, bet taip pat atvykę pas Jus, iš karto vietoje sutvarkysime jį per 15 minučių. Užsisakykite mūsų mobiliosios taisyklos paslaugas čia: https://www.cantstop.lt/rezervacija.

Greitas iPhone stiklo keitimas

Siūlome greičiausią iPhone stiklo keitimo paslaugą Vilniuje. Mūsų komanda sudaryta iš profesionalių meistrų, kurie turi ilgametę patirtį.

Mes ne tik siūlome greitas telefonų taisymo paslaugas, bet ir užtikriname aukštą darbo kokybę. CantStop išsiskiria iš kitų, nes gali atvažiuoti į vietą su mobiliąją taisykla ir atlikti reikiamus taisymo darbus Jums patogioje vietoje.

Jūsų iPhone stiklas bus pakeistas greitai ir efektyviai – procesas trunka vos iki 15 minučių. Taigi, nereikia jaudintis ar nerimauti, kad ilgai teks išbūti be mobilaus įrenginio.

Remonto laikotarpis yra tiesiogiai susijęs su konkrečia problema. iPhone stiklo keitimas užtrunka iki 15 minučių. Tačiau, jei Jūsų iPhone buvo paveiktas drėgmės arba skendo, tuomet remontas gali trukti iki dviejų savaičių.

Can’t Stop telefonų taisykla yra patogioje vietoje Naujamiestyje, šalia vakarinio aplinkkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų telefonų taisykla yra lengvai pasiekiama ir  su automobiliu bei galimybe patogiai sustoti netoliese.

Jei dėl bet kokių priežasčių negalite atvykti arba Jums trūksta laiko važiavimui, mūsų mobilioji telefonų remonto komanda galės atvykti pas Jus į namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kuri Jums yra patogi.

Mūsų darbo laikas Naujamiestyje yra nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, visiems pakeistiems iPhone stiklams yra suteikiama neribojama garantija.

Ne, CantStop.lt tvarkymo metu „nepaliečia” Jūsų asmeninių duomenų, todėl jie bus saugūs. Tačiau Can’t Stop servisas nepriima atsakomybės už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles.

Mes suprantame, kad kiekvienas klientas nori, jog jo telefono remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų Apple įrangos specialistai yra patyrę profesionalai, todėl didžiąją dalį remontų atlieka iki 15 minučių. Kol Jūsų iPhone yra remontuojamas mūsų stacionarioje taisykloje, mes maloniai siūlome mėgautis skania kava ir padedame pasirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Be to, visiems mūsų remonto darbams suteikiama neribotos trukmės garantiją.

iPhone 8 stiklo keitimas kaina

iPhone 8 yra puikus telefonas, tačiau kartais jo stiklo stiklas gali susidurti su pažeidimais. Mūsų specialistų komanda yra pasirengusi greitai ir kokybiškai atnaujinti Jūsų iPhone 8 stiklą.

Kaina: 50 €

iPhone X stiklo keitimas

Iphone X yra išmanusis telefonas, kuris pasižymi elegancija ir aukšta kokybe. Tačiau net su tokiu atsparumu, jo stiklo stiklas gali tapti pažeistas. Mūsų kvalifikuota komanda yra pasirengusi atlikti iPhone X stiklo pakeitimą greitai ir profesionaliai.

Kaina: 80 €

iPhone XR stiklo keitimas

iPhone XR stiklo keitimas yra paslauga, kurią teikia mūsų profesionalų komanda. Mes suprantame, kad Jūsų telefonas yra labai svarbus Jūsų kasdieniam gyvenimui, todėl mes atliksime stiklo pakeitimą per 15 minučių.

Kaina: 80 €

iPhone 11 stiklo keitimas kaina

iPhone 11 yra vienas iš populiariausių Apple išmaniojo telefono modelių, tačiau net ir su jo aukšta kokybe, stiklo stiklas gali suskilti ar net sudužti. Mūsų profesionalų komanda siūlo greitą ir efektyvų iPhone 11 stiklo keitimo paslaugą.

Kaina: 100 €

Kodėl verta keisti iPhone stiklą CantStop taisykloje?

Mūsų patyrę specialistai atidžiai ir atsakingai atlieka iPhone stiklo keitimo procedūrą, naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų telefonas grįžtų atgal į puikią būklę. Jeigu neturite pakankamai laiko, mes galime atvykti į Jūsų nurodytą adresą ir ten pakeisti Jūsų įrenginio ekraną arba stiklą. Mūsų darbas atliekamas kokybiškai, todėl suteikiama garantija visam gyvenimui.

Mūsų draugai: