Nešiojamų kompiuterių taisymas

Patogiausias ir greičiausias Nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje. Mes esame  savo srities profesionalai, kurie pasiryžę jums padėti, kai to reikia čia ir dabar! Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų nešiojamas kompiuteris bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.

Nešiojamų kompiuterių taisymas
Rezervuoti
Paslaugos pavadinimas Kaina
Kompiuterio (ar kitos kompiuterinės technikos) gedimo nustatymas
nemokamai
Kompiuterio pagrindinės plokštės ir kitų komponentų valymas nuo skysčių ir jų sukeltos korozijos
nuo 30 €
Aušinimo sistemos valymas nuo dulkių ir termopastos keitimas
45 €
Visų rūšių įkroviklių (pakrovėjų) remontas (tarp jų ir macbook magsafe tipo pakrovėjų)
nuo 30 €
Ekrano lankstų (vyrių) keitimas – remontas
nuo 30 € iki 90 €
Operacinės sistemos (Windows, Mac OS, Linux) perrašymas
30 €
Operacinės sistemos atstatymas
30 €
Šaliname virusus, kenkėjiškas programas (malware)
40 €
Duomenų atkūrimas
nuo 30 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://www.cantstop.lt/rezervacija/

Kompiuterio remontas – greitai ir kokybiškai

Šiais laikais gyvenimas be kompiuterio yra sunkiai įsivaizduojamas, kadangi mes su jais dirbame, pramogaujame, bendraujame ir perkame. Natūralu, kad sugedus kompiuteriui norisi kuo greičiau surasti specialistus, kurie sutvarkytų iškilusią problemą. Kompiuterių remontas, kurį atlieka profesionalai, greitai ir sėkmingai leis toliau naudotis įranga, tad jokiu būdu nebandykite problemos išspręsti pats. Dažnai savarankiškas tvarkymas sukelia daugiau problemų nei buvo iki tol. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių bei ne vienerių metų patirtį remontuojant telefonus.

Cantstop.lt  kompiuterių taisykla Vilniuje jau daug metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: ekrano keitimas, BIOS perrašymas, Windows programinės įrangos atnaujinimas, valymas ir t.t

Negendančių kompiuterių turbūt nelabai rastume net ir gerokai pasistengę ieškodami. Na, o kokybiškai darbą atliekantį meistrą rasti visai paprasta – būtent tokie dirba mūsų taisykloje.

Remonto darbų trukmė priklauso nuo pačio gedio. Jeigu tai yra kompiuterio ekrano keitimas arba kompiuterio krovimo lizdo keitimas – užtruksime iki 15 min. Jeigu jūsų kompiuteris  gavo dregmės arba „skendo” – remontas gali užtrukti iki 2 sav.

Taip. Visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame garantiją neribotam laikui. Baterijoms, bei krovimo lizdams – 6 mėn garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu «neliečia“ Jūsų duomenų, tad jie išliks.Bet už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas neatsako.

    Can’t Stop kompiuterių  taisykla yra įsikūrusi netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Dirbtuves Naujamiestyje randasi greta gatvės, tad patogu atvykti ir automobiliu – bus kur patogiai sustoti.

Jeigu neturite galimybės atvykti, arba paprastai trūksta laiko važinėjimams – visada galite išsikviesti mobiliąją kompiuterių taisyklą į namus, biurą, ar bet kokią kitą jums patogią vietą Vilniaus mieste visiškai nemokamai.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Kiekvienam klientui svarbu kad telefono remontas užtruktu kuo trumpiau. Kompiuterio remontas atliekamas mūsų profesionalų – patyrusių Apple įrangos technikų, todėl daugumą remontų atliekame iki 15 min. Stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų kompiuterio remontas, galėsime jus pavašinti skania kava bei padėti išsirinkti nauja dėklą ar kitą aksesuarą. Visiem remonto darbams suteikiame garantiją –  neribotai.

Kokius nešiojamų kompiuterių remontas remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio kompiuterio įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip:

 • Diagnostika, tikslaus gedimo nustatymas;
 • Išlūžusių maitinimo lizdų taisymas;
 • Nešiojamų kompiuterių ekranų (LCD, matricų) bei ekrano komponentų keitimas;
 • Nešiojamų kompiuterių pagrindinių (motininių) plokščių taisymas, keitimas;
 • Grafinės (vaizdo) plokštės keitimas;
 • Kritusių korpusų litavimas;
 • Aplietų kompiuterių taisymas;
 • Klaviatūrų remontas, keitimas naujomis;
 • Vidaus dulkių valymas, aušintuvų keitimas;
 • Keičiame kietus diskus, operatyviąją atmintį, procesorius;
 • Atstatome operacines sistemas;
 • Tvarkome įvairius programinius gedimus (virusus). Visą informaciją  apie paslaugas suteiksime telefonuarba el.paštu, o, jeigu reikalingas kompiuterio remontas, ir telefonas neveikia ir jam reikia skubios Can’t stop pagalbos, visada galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistemair meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir suremontuos iki 15 min.

Mūsų draugai: