iPad 1

Patogiausias ir greičiausias Planšetinių kompiuterių remontas Vilniuje. Jau daugiau kaip 18 metų užsimantis Planšetinių kompiuterių remontu, priežiūra ir konsultavimu bei pardavimu. Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų įrenginys bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.

Rezervuoti
Paslaugos pavadinimas Kaina
iPad 1 ekrano keitimas
175 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Planšetinių kompiuterių remontas – greitai ir kokybiškai

Planšetiniai kompiuteriai – unikalūs, delikatūs ir išskirtiniai įtaisai. Jų remontas yra daug dėmesio bei profesionalumo reikalaujanti užduotis. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių, kad pavyktų tinkamai viską atlikti. Be žinių ir įrankių nepavyks atlikti net menkiausio darbo kokybiškai.

Cantstop planšetinių kompiuterių taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: Planšetinių kompiuterių baterijos keitimas, Planšetinių kompiuterių ekrano keitimas, Planšetinių kompiuterių garsiakalbio taisymas, Planšetinių kompiuterių Face ID remontas ir daugybė kitų.

Prioritetą visuomet teikiame darbų kokybei, tačiau remonto paslaugas, dėka didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka sparčiai.

Remonto darbų trukmė priklauso nuo to, kokius darbus atlikti reikia. Jeigu užduotis yra standartinė ir visus reikiamus komponentus turime savo sandėlyje, greičiausias Planšetinių kompiuterių tvarkymas ir Planšetinių kompiuterių telefonų remontas gali būti atliekamas vos per 1 valandą.

Tačiau reikia paminėti ir tas situacijas, kurių metu reikia nestandartinių arba labai specifinių sprendimų. Tuomet Planšetinių kompiuterių remontas truks ilgiau. Visam ilgesniam remonto laikotarpiui suteiksime pakaitinį telefoną. Visgi, prieš pradėdami darbus jus informuosime apie numatomą trukmę ir jūs galėsite priimti sprendimą.

Visas Planšetinių kompiuterių telefonų remontas atliekamas mūsų servise – adresu Naugarduko g.95 Vilnius, Naujamiestis. Cant Stop taisyklą rasti labai paprasta, kadangi įėjimas matomas nuo įvažiavimo ir yra priešais stovėjimo aikštelę, pirmame aukšte.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Jeigu rezervuosite laiką, kai jums reikalingas iPhone taisymas ar iPhone remontas – gausite papildomą nuolaidą!

Kiekvienam klientui ir kiekvienai klientei svarbu, kad kompiuterio tvarkymas užimtų kuo mažiau laiko, o telefonu kuo greičiau būtų galima vėl naudotis, kaip ir anksčiau. Planšetinių kompiuterių remontas atliekamas mūsų specialistų – patyrusių Apple technikų, todėl atliekame ir apdraustų Apple telefonų remontą. Reikalui esant, kol vyksta jūsų įrenginio remontas, galime suteikti ir pakaitinį visiškai nemokamai. Na, o net ir pigus kompiuterio taisymas gaus bent 6 mėnesių garantijos darbams iš Cantstop!

Kokius planšetinių kompiuterių taisymo darbus siūlome?

Mūsų telefonų taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio iPhone įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip:

  • Tvarkome/keičiame „čipus”
  • Tvarkome „no service” ir „No Sim” problemas
  • Perrašome programinę įrangą
  • Keičiame ekranus, stiklus
  • Keičiame nugarėles
  • Garsiakalbio remontas
  • Keičiame baterijas, krovimo lizdus
  • Taisome home, garso reguliavimo, įjungimo mygtukus
  • Taip pat taisome visus kitus mechaninius gedimus, drėgmės pažeidimus.

Visą informaciją  apie paslaugas suteiksime telefonu arba el.paštu, o, jeigu reikalingas įrenginio remontas, ir telefonas neveikia ir jam reikia skubios Can’t stop pagalbos, visada galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema ir meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir suremontuos iki 15 min.

Mūsų draugai: