Grįžti

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Patogiausias ir greičiausias Xiaomi remontas Vilniuje. Jau daugiau kaip 18 metų užsimantis Xiaomi įrangos remontu, priežiūra ir konsultavimu bei pardavimu. Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų įrenginys bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.

Gedimas Kaina
Ekrano keitimasAkcija!25

Xiaomi remontas – greitai ir kokybiškai

Xiaomi telefonai – unikalūs, delikatūs ir išskirtiniai įtaisai. Jų remontas yra daug dėmesio bei profesionalumo reikalaujanti užduotis. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių, kad pavyktų tinkamai viską atlikti. Be žinių ir įrankių nepavyks atlikti net menkiausio darbo kokybiškai.

Cantstop Xiaomi taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: Xiaomi baterijos keitimas, Xiaomi ekrano keitimas, Xiaomi garsiakalbio taisymas, Xiaomi Face ID remontas ir daugybė kitų.

Prioritetą visuomet teikiame darbų kokybei, tačiau remonto paslaugas, dėka didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka sparčiai.

Remonto darbų trukmė priklauso nuo to, kokius darbus atlikti reikia. Jeigu užduotis yra standartinė ir visus reikiamus komponentus turime savo sandėlyje, greičiausias Xiaomi tvarkymas ir Xiaomi telefonų remontas gali būti atliekamas vos per 1 valandą.

Tačiau reikia paminėti ir tas situacijas, kurių metu reikia nestandartinių arba labai specifinių sprendimų. Tuomet Xiaomi remontas truks ilgiau. Visam ilgesniam remonto laikotarpiui suteiksime pakaitinį telefoną. Visgi, prieš pradėdami darbus jus informuosime apie numatomą trukmę ir jūs galėsite priimti sprendimą.

Kiekvienam klientui ir kiekvienai klientei svarbu, kad iPhone tvarkymas užimtų kuo mažiau laiko, o telefonu kuo greičiau būtų galima vėl naudotis, kaip ir anksčiau. Xiaomi remontas atliekamas mūsų specialistų – patyrusių Apple technikų, todėl atliekame ir apdraustų Apple telefonų remontą. Reikalui esant, kol vyksta jūsų iPhone remontas, galime suteikti ir pakaitinį telefoną nemokamai. Na, o net ir pigus iPhone taisymas sulauks bent 3 mėnesių garantijos darbams iš Cantstop!

Kokius Xiaomi taisymo darbus siūlome?

· Mūsų telefonų taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio iPhone įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip: Baterijos keitimas;

· Xiaomi stikliuko keitimas ekranui;

· Xiaomi garsiakalbio taisymas

· užrakinimo/atrakinimo bei garso įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mygtukų keitimas

· ekranų keitimas.

Kitiems, pavyzdžiui senesniems modeliams atliksime ir ausinių lizdo ar haptic mygtuko remontą. Informacija apie paslaugas suteikiama ir telefonu, ir el.paštu, o, jeigu reikalingas Xiaomi remontas ar konkreti paslauga, pvz., Xiaomi ekrano keitimas ir domina kaina arba kita, informaciją galite rasti mūsų interneto puslapyje ir, pasinaudoję gyvo pokalbio funkcija, greitai gauti atsakymą!

Tačiau, jeigu jums aktualus Xiaomi remontas, o jūsų lokacija ar jums patogu – Vilnius, drąsiai kreipkitės į mus arba atvykite į vietą ir mūsų Xiaomi taisykla pasiūlys geriausius sprendimus!

Mūsų draugai:

Meniu